Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se vypnul a nelze ho zapnout

Prosím vás o radu v čem může být s největší pravdepodobností chyba. Detí s edívali na filmy na netu a najednou přiběhly že se jim PC vypnul a nešel už ani zapnout. Pouze se rozsvítí kontrolka,ale žádný zvuk(naběhnutí zdroje nebo venilátoru). Může to být zdroj? Lze to nějak zjistit ještě doma, než to zavézt do PC servisu, případně si zdroj sehnat a vyměnit,pokud to byl právě on?
Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ani Bios po reštarte? PC je hluché, načisto?

Máš po ruke inú mašinu?

Stiahni si ISO nejakého live distra Ubuntu x64 bit., vyrob na fleške (usb/dvd) bútovačku, ktorou otestuj mašinu. (Neinštaluj Ubuntu na pevný disk!!!!). Možno kľakol iba pevný disk, ostatný HW je funkčný.