Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Origin "error" a FIFA 18

Dobrý den, už si nevím rady. Při vynucené aktualizaci se origin zastaví a naskočí chyba „0×c000007b“ a vypne se. Díval jsem se na internet na různé rady a zkusil jsem snad vše. Přeinstalovat windows (mám win7 64bit), opravovat vc++ (mám od 2008 až po 2017)…ikdyž 2015 a 2017 píší neznámou chybu při jejich instalaci, ale v pc vypadají nainstalované. Už nevím co zkusit…je to k vzteku. Budu moc rád když mi pomůžete. Předem díky ;-)

Možno pomôže radikálnejšie riešenie:
Pokiaľ si si na 100% istý prihlasovaním (username, username e-mail, heslo, kontrolná otázka).
Odinštalovať celý Origin client, vrátane všetkých zložiek od clienta - časť v ProgramData si pre istotu bokom zálohuj - sú tam dáta o hrách, archievementy a pod.
Prečistiť PC od všetkých zmienok Originu.
Otvoriť web stránku Origin, prihlásiť sa na svoje konto. Vyhľadať a stiahnuť inštaláciu Origin client - nainštaluje sa posledná verzia clienta.
Prihlásiť sa do clienta.
Pozrieť sa do predtým vymazaných zložiek v PC, či sú tam opäť (mali by sa automaticky vytvoriť) - ak tam nebudeš mať dáta od hier - zo zálohy ich tam dáš.
A skúsiť FIFA.