Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetová TV s nastavení vlastních programu

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějakou stránku která má možnost koupit intenetovou tv (pouze pro sledování v prohlížeči nebo nějakého jejich programu)
kde bych si mohl nastavit svůj program,popř dokupování jednotlivých programu.
(hlavně aby bylo možné všechny programy sledovat v tom prohlížeči)
jde mě hlavně o Discovery Channel a Discovery Science,potom klasický cz programy.
koukal jsem na zapni.tv,tam sice není možnost vlastního výběru ale je tam balíček discovery,což jsem pak zjistil že není možné v pc sledovat :D pouze na jejich boxu :D
Děkuji za nabídky/rady :) snad se najde nějaká taková služba

...koupit intenetovou tv (pouze pro sledování v prohlížeči nebo nějakého jejich programu)...

Cardshare ponúka televízne vysielanie cez "VLC Media player" :
Balíček IPTV Czech / Slovak ~ 80 TV kanálov - 10 USD mesačne
Balíček IPTV all package ~ 1000 TV kanálov - 15 USD mesačne

Tieto programy sa potom dajú sledovať aj v televízore Smart TV vložením playlistu týchto TV kanálov - overené v Smart TV Samsung UE32J6272. Takto sledujem TV už mnoho mesiacov v TV a deti na svojich počítačoch. Každý si sleduje čo ho zaujíma.

Tuna je ukážka playlistu "all package" z dnešného dňa:

https://uloz.to/!bd6yS27gB58o/2017-10-06-2-m3u

Je to iba ukážka playlistu. Z playlistu boli odstránené moje prihlasovacie údaje, takže sa vám nebude dať prehrať vo "VLC Media playeri". Pri snahe prehrať tento playlist vo "VLC Media playeri" sa vám zobrazí iba zoznam ponúkaného vysielania TV staníc.