Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace LineageOS 14.1 na Samsung S2

Vzhledem k tomu, ze muj Samsung S2 uz doslouzil (praskly displej), rozhodl jsem se ho pouzit na experiment a dat na nej LineageOS 14.1. Bohuzel, at delam, co delam, instalace skonci nekde ve 40% a dal se ani nehne. Postupuju podle oficialniho navodu: https://wiki.lineageos.org/devices/i9100/install

[I1K1giY.jpg]

Po chvili to padne do uvodni obrazovky a tim to skonci... ma nekdo napad, co s tim?

No... podarilo se mi tam aspon narvat "puvodni" (nejakej italskej) firmware, takze ten telefon muzu pouzivat jako navigaci. Ale presto by me zajimalo, jestli to nekdo zkousel :)
Pripadne, nemate funkcni odkaz na nejakou starsi verzi, treba Cyanogenmod?