Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Boot windows 10

Ahoj,

Mám v pc dva disky na jednom Win7 a na druhém Win10. Když mám zapojené oba a nastavený s win7 jako bootovací tak normálně pc najede a hodí mě to do okna kde si mohu vybrat mezi 7 a 10 a pustí mě to do obou os, ale pokud ten s win7 odpojím a nastavím aby se bootoval ten s win10 tak mi to vyhodí hlášku "reboot and select proper boot device". Už jsem zkoušel spustit opravu spouštění systému to mi ale vyhodí toto:view

Potom jsem zkoušel přes příkazový řádek fixmbr a fixboot, také bez úspěchu.

Neví někdo jak to opravit?

Ten disk s win7 chci do druhého pc. Jinak bych to neřešil.

Disky:
Win7- ST3320613AS ATA (Seagate barracuda 320GB)
Win10- WDC WD1001FALS- 00U9B0 ATA (WD BLACK 1TB)

Kde si spustal opravu spusteni a jak?
1. Odpoj ten W7 disk
2. POTOM spust opravu spusteni z instalacky W10, moznosti opravy.
Mozno bude treba ale nakopirovat nejake subory na ten hdd, alebo zapisat boot code do MBR, zavisi od toho v jakom mode boli tie W10 instalovane, ci MBR alebo UEFI, resp. jak to bootujes. Da sa aj v prik riadku v instalacke skusit
bootrec /fixboot
bootrec /fixmbr
bootrec /rebuildbcd
Vsetko robit BEZ TOHO W7 DISKU.
Alebo moznost ktora funguje vzdy - nainstalovat tie W10 nanovo. BEZ PRIPOJENEHO W7 DISKU.