Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stránky kde se prodávají počítače

Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějaké bazary nebo podobné stránky, jako je aukro a sbazar, kde se prodávají použité počítače? nejlépe abych si mohl v nabídce třeba vybrat že chci takouvou a takovou grafiku, takový a takový procesor a podobně. díky moc :)

u použitého pc ti zbývá už jen poslední parametr na vytřídění = očekávaná spolehlivost.
kdyby ses trochu vyznal v hw, nepotřebuješ se tady ptát a koupíš si na inzerát skoro cokoliv - přiměřeně tvým požadavkům. bezcenné shity odjebané dětmi z živě odhalíš okamžitě.
ale když se potřebuješ ptát, je lepší se spolehnout na překupníky typu: gigacomputer.cz, device.cz a podobné velkovykupovače od firem.

V žádným bazaru si nemůžeš nakonfigurovat, co si přeješ v počítači. Protože žádnej bazar nemá hromady grafik, ze kterých by sis mohl vybrat tvůj typ, mají akorát to, co jim kdo přinese, nebo co kdo vloží do inzerce. Prostě ber, co je v nabídce, nebo nech být, žádný vymrčování.