Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1080 stejné fps jako GTX 1060 na stejné nastavení

Dobrý den, neví někdo jak je možné že GTX 1080 na stejné nastavení mi dává prakticky stejny (ne-li) horší počet fps v Battlefield 1 jako GTX 1060 6gb, kterou jsem měl před výměnou ? Fps je kolem 80-90 na 1440p. Staré ovladače GTX 1060 jsem snad uspešně odstranil přes Display Driver Unistaller. GTX 1080 jsem aktualizoval přes nvidia experience. Výsledek Valley Benchmark testu u mé Gtx 1080 je průměrně 133 FPS není taktovaná ani nic podobného. Vysledek valley benchmarku u GTX 1060 byl pokud si pamatuji mezi 70-80 fps. U ostatních her si bohužel nepamatuji výkon Gtx 1060 abych mohl porovnat. Ted jsem pomerne casto menil gpu z intel na amd pak na Gtx 1060 a ted na 1080. Problém je ale až nyní, je možné že by pomohl reinstall PC ? Sestava: GIGABYTE GeForce AORUS GTX 1080 8G, i7 7700K , ram 32 gb 2400 Mhz, zdroj Fractal Design 650W, G-sync 144 hz monitor

- V Battlefield 1 na 2K@1440p se také drzim okolo 80FPS na prakticky stejné sestave jako ty.
TiP ~ Projdi nastaveni, zkus DX11 i DX12 (mozna ti daval stejny vysledek, kde jsi s GTX@1060 spis hral na @1080p ne ?).

je možné že by pomohl reinstall PC ?

- Ono, jestli nemas zadny problém, tak tezko rict, jinak mozna ano, re-install muze odstranit nekteré nezadané BUGs tak jak pridat jiné..