Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzávání pc

Dobrý den,mám už dlouho problém se "zamrzáváním" pc...Vždy když pc zamrzne,nereaguje na myš ani klávesnici,nebo ctr+alt+delete,jediné co můžu udělat je jen hrad reset.Mám nedávno přeinstalovaný W10 se všemy ovladači,a W8.1 - ten samý problém.Takže přemýšlím,že bude asi chyba na straně hardwaru,bohužel nevím kde...Díky za radu případně

V levém sloupci vyber Protokoly systému Windows -> Aplikace a tam teprve hledej, ten všeobecný přehled je na dvě věci, důležitý je popis u konkrétní chyby.
Ale pokud najdeš jen chyby typu KernelPower (což je pravděpodobné), jde opravdu o nějaký HW problém, kdy systém chcípne aniž by se vytvořilo nějaké chybové hlášení. Ovšem zjistit co zlobí, to bude docela detektivka. U stolního PC bych měl podezření na zdroj...