Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojede dané CPU na desce?

Zdravím chtěl bych se dost důležitě zeptat.
Budu nejspíš kupovat CPU Intel Core 2 Duo E6550 a moje otázka zní bude dané CPU fungovat v desce MSI MS-7267??? Na internetu se píše že by mělo a na netu vydavatele se píše že CPU není podporována nebo to tam nevidím tak nevím. Prosím mohli by jste mi napsat jestli bude fungovat nebo ne??????? Předem děkuji.
Změna předmětu, původně: Pojede dané CPU na desce???????? (karel)

Jasně děkuju moc za odpověď v seznamu podporovaných CPU není ale na netu jsem se dočetl že tam jede takže vubec nevím CPU budu kupovat za naprostý pakatel takže když nepojede vadit mi to moc nebude spíš se mi jedná o to že nemusím zbytečně kupovat tak spíš čekám jestli napíše přímo někdo kdo třeba takovou konfiguraci má :)

Dobry napad mozno tu chodi aj nejaky spravca muzea :)

Ta doska podporuje max 800 FSB (alebo rucny pretakt 1066), tvoj CPU je robeny pre FSB 1333. Neni normalne to tam strkat, aj keby to nahodou slo, tak to pojde o tretinu pomalsie. Radsej nech ti daju CPU aj s povodnou doskou.
(a neviem kde "na netu" si cetl ze tam jede, ale na netu su popisane kadejake kraviny)