Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pro studenta do 15 000 Kč

Zdravím,
moc rád bych se přítomných lidí, kteří jsou rozhodně znalejší než já, zeptal, jestli nevědí o dobrém notebooku pro studenta.
Představoval bych si:
-menší velikost - takže tak do 15"(?), abych s ním v aule nepřekážel sobě, ani dalším studentům
-nejlépe numerická klávesnice
-....aby to jednoduše nebyl nějaký šunt, budu na něm převážně psát, koukat na filmy, možná nějaká oldschool hra jednou za čas

Předem Vám moc děkuji za návrhy/připomínky!

numerická klofna = 15,6" (výjimky existují, ale ty rozhodně nejsou za 15 tyček)
menší rozměr = raketový růst ceny

nevím jak plánuješ provoz na baterky, pokud ano, tak min. 6-článkový akupack.

Osobně beru už jen Delly, v nouzi nejvyšší pak Lehovno.