Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tweak total commanderu

Zdravím,
mám pár otázek k TC .. kterého dlouho používám ale ještě jsem nediscovernul některé fce a klávesové zkratky :)
1) v okne se chci co nejrychleji dostat na konkretni adresar / soubor. V pruzkumniku kdyz se chci dostat na DATA tak staci jen psat DA ... a oznaci se mi DATA. V TC pisu DA a pise se mi to do command line. Takze, podrzet alt, shift, ctrl nebo ? :)
2) v okolnich PC vidim cca 4000 PCcek.. rad bych si v TC udelal nejakou vlastni skupinu vybranych PC .. a mel na ni pokud mozno ikonku. Lze?
Díky, MKc

Na 2.) by sa mozno dalo pouzit aj Ctrl-D. Nebude to sice ikonka, ale zoznam na preddefinovane cielove zlozky, myslim ze to moze byt aj na sietovych PC.

P.S. pripadne si mozes urobit jednu zlozku kde budu zastupcovia (normalne windowsacke .lnk) na sietove PC a tu zlozku s tym zoznamom (.lnk subormi) si vlozis do Ctrl-D