Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blokování komunikaci se servery

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně toho co by se mohlo udělat, když mám normálně připojený internet vše v pořádku..teď mi právě dávali nově přijímač..tak od teď mi to nefunguje. Přímo k problému.. jde o to, že když se zkusím napojit např. na discord zasekne se to na RTC connecting pak nasledovně přijde žádná cesta, to se ovšem stále dokola opakuje. Nejde se připojit ani v klidu na jakýkoliv server team speak 3, kde mi to vyhodí failed. Nejde se připojit ani na žádný herní server jako je např. PUBG,CSGO.. je prostě moc dobře vidět, že jsou blokované veškeré servery. Provident mi říkal při výměně nového přijímače u mě doma pak následující výměna přijímače a vysílače antén na místě od kud to jde přímo k nám, že není nastavené žádné omezení.. sice se na to pak ještě chce podívat, ale chtěl bych se vás zeptat a poprosit jestli někdo neví co by se dalo s tím něco udělat přímo z domova, protože bych opravdu rád tuto problematiku vyřešil již dnes.

Děkuji

Tak na net normalne videa, filmy.. ale jak bych se měl připojit na nějakej server tak se to nepřipojí. Říkal, že nic nenastavoval, ale není si jistý jestli se tam něco nezaplo.. protože přeči jen vše dělal nanovo.. a je to právě možné že ISP bude problem, ale samozřejmě to bude zase trvat par dni než se k tomu dostanou..
Edit. no ale občas je problem i něco s webem, protože mě to nepusti a vyhodi to chybu, že mam špatně DNS nebo net.