Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DISK C - moc zabraného místa

ahoj mám dotaz, zdá se mi že na mém disku C je nějak moc zabraného místa, ale nevím čím by to bylo když mám vše na D, nevíte čím to může být? může to být virem? mám 14gb z 220gb volného, a to mám novější pc a nic tam pomale nemám, vše házím na D..nevíte jak se to dá nějak pročistit? dal jsem jen vyčištění disku a to nepomohlo.
Změna předmětu, původně: DISK C (Prasak)

Co to je,vše házím na D ?? . Pokud instaluješ soft a "myslíš si" že to hážeš na D tak to není zcela pravda. Sice se něco na D zapíše,ale většina instalačních souborů a dat se integruje do Windows na C a také do systémových složek (Program Files,ProgramData,Users) které jsou též na C. Šetřit místo tak že vymažeš body obnovení,které pak při opravě systému budeš potřebovat,je chybou. Potom ti nezbude,než celý Windows přeinstalovat.