Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 pro integrovaný klíč

Dobrý den ,mám v notebooku integrovaný klíč na systém Win8.1 Pro ,po chybné instalaci aktualizací bylo třeba počítač přeinstalovat ,po přeinstalaci ze USB disku (stažené ISO WIN8.1 Pro) zůstal systém neaktivovaný a klíč nelze zadat ručně (napíše: ,,Tento kód nefunguje,,) ,nevíte co s tím ???

Neviem jaky klic chces zadavat rucne, ked je integrovany. Vycital si SLIC acpi tabulku? Jak presne? Kde mas napisane to "Pro"? Na nejakom zachodovom papieriku?

Ak sa to neaktivovali tak si tam instaloval nespravnu verziu Win. CO presne tam bolo povodne a jak si na to prisiel ze tam bolo to Widows? Nebolo tam nahodou "with bing"? Preco nepouzijes vstavane recovery?

Na tu "chybnu instalaci ovladacu co sposobila nutnost reinstal" co je nezmysel sa uz nepytam to uz je nepodstatne.

Win8.1 Pro je napsáno na vrchní štítku počítače i na spodní straně noteboku a v papírech,verze systému je správná , recover nebylo možné použít ,to co mam na zachodovém papíru nebudu raději popisovat ... po dalším hledání jsem našel že můj klíč je ,,zablokovaný,, ikdyž jsem ho nikdy nepředal nebo nepoužil na jiném zařízený ,musím to řešit telefonicky přes support ??? nebo jestli je jiná možnost ???