Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Media Player problém

Dobrý den, měl jsem nahraný starší ovladač na grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 970 a vše fungovalo normálně vždycky když nahraji nový ovladače na grafiku na Windows 7 tak když spustím Windows Media Player tak se mi automaticky mění vzhled z AERA na BASIC nevíte proč? děkuji.

WMP potrebuje pre prácu kodeky. Máš ich aktualizované?
Aktualizoval si ovládače GK - WMP so starými kodekmi si nerozumie s Win7 s aktualizovanou grafikou - prepne do základného nastavenia (vypne Aero).

Rada: vykašli sa na nepodporovanú aplikáciu WMP - použi niektorý iný free multimediálny prehrávač - je ich kopa na nete, mnohé majú kodeky pre zobrazovanie implementované v sebe (takže žiadne ďalšie hľadanie kodekov) - napr. VLC, prípadne MPC-HC (ak máš 64-bit Win7 tak existuje i 64-bit. verzia MPC-HC) - a máš po problémoch. WMP z PC potom vyhoď - je zbytočnosť.