Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Real Player

Dobrý den,
potřebuji pomoct. Po nainstalování Real playeru se mi nenabízí u videí stáhnutí. Nevím jak to mám nastavit aby jsem mohla stahovat.
Děkuji
K.

video download manager sa aktivuje len u nechráneného videa a u videa s formátmi realmedia a flash videa,u html5 videa download nefunguje a takisto pokial nieje v počítači inštalovaná vhodná verzia adobe flash playera,ktorá spolupracuje s dotyčnou verziou real playera....väčšina serverov s videami už prechádza alebo prešlo z flash videa na html5,alebo majú chránené videá,takže real player ako sťahovač videa prestáva mať zmysel