Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problikávající bíla obrazovka s proužky po zapnutí

dobrý den, při zapnutí pc mi naskočí pouze problikávající bíla obrazovka s proužky, vždy pomůže pc znovu vypnout/zapnout a vše je v normálu. Problém začal po prodeji nvidia grafiky a připojení monitoru k integrované gpu z i7 7700k . Ovladače staré grafiky jsem odstranil a stáhnul/nainstaloval ovladače pro intel. Jak se problému prosím zbavit ?

děkuji za info

V biose bolo uz skusane nacitat defaults a save&exit?

BIOS po zapnuti vidis alebo ani ten nevidis? Win je jeaky? Ak W8 alebo 10 tak je v ovl.panel-energia-tlacitka mas zaskrtnute rychle spusteni? Ak ano ked odskrtnes tak sa nieco zmeni?

Jak je monitor pripojeny do jakeho konektora? Neni v nom kilo prachu?

Ovladac vo Win pre grafiku mas jaky presne odkial presne? Skusal si ten z webu vyrobcu dosky? Alebo aj najnovsi pre ten CPU z intel.com? Treba skusit obe, on intel do novsich dava nove bugy ked opravuje stare, takze to je loteria s verziami.
P.S. este ma napada ze by bolo mozno dobre odstranit nvidia ovladace nejakym removerom, uz si ich odinstalil aspon normalne z ovl.panely-software?