Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na hry + projektování, strop 30k

Ahoj, prosím o konzultaci sestavy viz:

kody

Strop na celou sestavu mám 30K, nezlobil bych se, kdyby se našel prostor kde ušetřit.
Využívat budu PC občas na novější hry (typu watch dogs 2) a hlavně na práci s CAD programy (revit, autocad, photoshop, lumion,...).
Tuhle sestavu jsem převzal od M-Pola, jen bych tam chtěl více "designový" case proto evolveo-ray-4-case-atx-d5069550.htm, případně se mi líbí ještě např. fractal-design-focus-g-white-d5088179.htm. Který je vhodnější?
U grafický karty řeším jestli raději gtx 1060 nebo rx 580 a potom od jakého výrobce. Jestli není lepší např. msi-rx-580-gaming-x-4g-d4846263.htm než ta 1060 co mám v košíku?
Procesor bych chtěl asi 1600. 1600x nebo 1700 by už asi neměli cenu vzhledem k limitu na sestavu?
OS mám.
Co se týče desky, ramek a zdroje, tak tyto neznám, proto také prosím o radu, jestli jsou tyto komponenty v košíku nejvýhodnější.

Předem děkuji za rady jestli něco vyměnit nebo můžu objednávat.

edit: ještě jsme zjistil že na alze by mi to vyšlo trochu levněji nakupni-seznamy.htm s ISIC za 26 901 Kč, takže bych něco ušetřil, ale není skladem deska, šla by nějakou podobnou lehce nahradit?

Fungovat to bude, jen doplnit druhý 8GB paměť modul 2x8GB = duál channel a g.kartu raději od MSI RX 580.
Deska je deklarovaná do čtyřech dnů tak to snad není problém, zvláště pokud to na Alze necháš zdarma složit/otestovat.
(jo a krabice, to je tvůj boj)

Tak nakonec dojde pravděpodobně ještě o změnu MB na tu co doporučoval sambilionk dle dostupných recenzí. Ještě se chci ale poradit jestli by se mi vyplatil víc CPU ryzen 1600x než 1600 když mi zbývá pár korun do rozpočtu, zéjména na projektovování? A případně jaký chladič (prodává se bez). Díky