Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome - časté přesměrovávání - malware

Zdravím,

když brouzdám po netu, tak se mi kolikrát stane to, že někam kliknu myší a zničeho nic mi vyjede nový panel (Redirect) a přesměruje mě to na nějákou stránku s hovadinama (kasina, erotické seznamky apod...) Původní stránka zůstane taková jaká je anebo když kliknu například na název článku tak se článek otevře, bohužel k tomu vyskočí i onen nový panel redirect.

Dělá mi to skoro pokaždé hlavně na livesport.cz

Zkoušel jsem to projet ESETem a Malwarebytes, první zmiňovaný nic nenašel a druhý mi dal hrozby do karantény, bohužel problém přetrvává.

Děkuji

A co prosím přesně bych tam měl hledat?

Když jsem mrkl na rozšíření tak tam mám akorát Adobe Acrobat, Dokumenty google, dokumenty google offline, midi player, prezentace google, tabulky google, seznam lištička

Stránka (about:plugins) u Chromu nefunguje, v současných verzích si pluginy musím dohledat ručně v Nastavení>Rozšířená nastavení>Nastavení obsahu - nicméně netuším po čem bych měl koukat...

Tomu jedinému jsem se chtěl vyvarovat, jelikož potřebuji být v práci připojený na 5 email účtů naráz a pokaždé se odhlašovat a přihlašovat se mi nechce...

Internet explorer mi toto přesměrování nedělá, tudíž to asi bude něco v tom Chromu.