Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kapesní počítač bez navigace, bez telefonu

Potřebuji koupit vpodstatě kapesní elektronický psací stroj. Nemusí to mít nic, jen word a připojení k velkému PC.
Koupila bych i starší, ale všude na netu jsou ceny šílené. 7 tisíc a výš.
Protože jsou u toho všechny blbosti jako hry, foťák, telefon, apod. To nechci. Jen klávesnici. Ať můžu psát mimo domov a doma to jen pustit do velkého PC.
Nevíte, kde sehnat něco podobného?

Aha, já vybíral podle požadavku na kapesní zařízení. Podle toho Wordu jsem myslel, že Pocket PC vyhoví. Určitě se dá koupit i nějaký bazarový PPC nebo Palm (pokud netrváš na Wordu) a k němu infra klávesnice (tu jsem někde viděl kolem 500 Kč), ale už bez záruky a možná notně opotřebený. To už by stálo daleko míň, ale bylo by to mnohem náročnější na šťastnou ruku.

Pokud chceš pouze psát, tam mě na tohle vyhovoval PSION. Na dvě tužkové vyndal jsem kartu, přes čtečku to hodil do PC...
Byl to ze serie 5. Ale měl jsem i serii 3 (už je rok v šuplíku). Tam se bezva psalo a všechno, ale neměl kartu.
Samozřejmě tak malý stroj není na nějaké psaní všemi deseti, jak se píše výše, ale na tom ze serie 5 by se i dalo. Sehnal jsem jej (předloni či kdy) asi za 800 Kč.
A jen na pouhé psaní by mi stačilo i Atari Portfolio, ale nesehnal jsem.