Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AdBlock, skrývání prvků, jde specificky nastavit?

Firefox.

Mám nasazen všeobecně AdBlock. U některých webů navíc používám Element Hiding Helper (pomůcka pro skrývání prvků), abych mohl "odříznout" nechtěné/otravné části webu.

U některých webů mám AB pozastaven, reklamy se mi načítají. Nyní bych ale chtěl u takového webu mít zároveň:
- povoleny všechny reklamy
- nasazeny definice pro skrývání některých prvků webu
V nastavení AB tohle nastavit neumím. Když dám web do AB výjimek, nefunguje ani to skrývání prvků. Jde to nějak?

Díky.

No, moc to s uBlockem (v PaleMoon) neumím.

Zkoušel jsem to třeba tady na poradně.
V nastavení UB mám:
[79982-ub1-png]
[79983-ub2-png]
Poradnu mám ve výjimkách.

Dejme tomu, že chci na ekonomické odstranit nadpis Aktuality (v pravém sloupci).
Pokud je UB zapnutý, aktivní, postará se o to pravidlo ve "Vaše filtry" (dostal jsem to tam "kapátkem UB):

! 10. 10. 2017 12:42:30 https://ekonomicka.poradna.net/
ekonomicka.poradna.net##.flashes > h5

Pokud ale UB vypnu, dám ekonomicka.poradna.net do výjimek, nápis Aktuality se tam vrátí.

Co tedy nastavit jinak?

Takovou výjimku, jakou bys chtěl, asi nastavit nejde. Pokud je uBlock (AdBlock) vypnutý, tak asi nefunguje komplet. Ono v uBlocku jde ty výjimky povolit jakoby "naopak", tj. všechno zakázat, ale s výjimkou... xxx. Já se v těch blokerech taky extra nevyznám, většinou vytvářím a používám "jednoznačná" pravidla. Většinou mi to vystačí. Na podrobnější studium uBlocku jsem natvrdlej a línej.