Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi spuistit windows

Zdravim, mám problém s PC. Mám tam instalované Win 7 Ultimate. Vše šlapalo v pohodě, nic nového jsem neinstaloval, pouze při zapnutém PC vypnuli elektriku a několikrát za sebou s ní cvakali (vyp. zap.). Poté jsem chtěl PC opět zapnout, ale načte se mi pouze tapeta bez ikon, bez lišty a bez kurzoru myši. Když chci spustit správce úloh, tak obrazovka zčerná a nic se neděje, správce nenaběhne, po stisknutí esc opět skočí na prázdnou tapetu. V nouzovém režimu normálně naběhne bez problému. Prosím poraďte co s tím

Tak trebars chkdsk C: /f ptz sa ti nasilnym vypnutim asi posahal filesystem.
Ale najskor mas posahany aj profil takze skusit v moznostiach pri starte ne nudzovy rezim ale bud posledna znama konfigurace alebo obnovit z bodu obonvenia, a podobne. Mozes skusit aj vytvorit noveho pouzivatela a prihlasit sa na neho, ci to nebude potom fungovat normalne.

Když jsem zkusil do příkazového řádku zadat Chkdsk C:/f, tak se zobrazilo "Program chkdsk nelze spustit, neboř svazek používá jiný proces. Chcete kontrolu svazku naplánovat na provedení při příštím spuštění systému?"

píše to, že je nějaká chyba na disku ze kterého chci bootovat (flash disku), abych opravil disk a poté stiskl enter. Flashku jsem vytvořil přes program Rufus, zkoušel jsem to několikrát a zkoušel jsem i jinou fleshku