Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI-D do VGA monitoru

Ahoj,

Do firmy mne byly koupeny 2 nove monitory (jeden stary odesel)

Oba jsou jen na VGA vstup.
Problem je v tom ze pocitac ma 1x vystup VGA (to je ok) ale druhy je DVI-D...

Jakou redukci koupit aby to fungovalo? Vsude na netu maji pouze DVI-I jenze tam "prekazeji" ty 4 piny takze bych ji do vystupu u PC nenarval.

Dekuji za rady.

No bylo za ukol koupit 2 nove monitory (levne)...jsou jen na praci atd.

Jo ja jsem uz koukal ze ta druha moznost bude potreba...
Tak diky a hned pro ni mazu co se da delat.

BTW co jsem koukal monitory (brano) z alza.cz oba stoji 1990 ...nejlevnejsi s DVI stoji 2290 cca takze firma vlastne usetrila asi 100-200kc...jen si musim koupit ten prevodnik no :D