Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení monitoru do základní desky

Ahoj,

mám dvi monitor, mám v pc cpu bez integrované grafiky + externí.

Pokud monitor zapojím do grafické karty, funguje, pokud ho však zapojím do základní desky, nefunguje.

Je to jev toho, že nemám integrovanou grafickou kartu v cpu? Nebo něco dělám blbě?

Díky za odpověď.

Jev je to ten ze ked BIOS zdetekuje extra grafiku tak tu integrovanu zakaze (da sa to niekedy v BIOSe nastavit aby ostali povolene obe, ale to nemusis vediet spravne rozchodit pod Win kvoli bordelu s ovladacmi). Alebo je to jev ze integrovana grafika vobec neni. To sa neurcuje vestenim, ale podla modeloveho oznacenia CPU a dosky/chipsetu.

.. alebo inac - konektory na doske su vystupy integrovanej grafiky. Ak neni, alebo ak je zakazana, tak na tych konektoroch ziaden signal neni. Ak si sa pytal na to.