Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet

Dobrý den chtěl bych se zeptat na: jeden chytrolín doma mluví o tom, že moje stahování world of tanks tedy wargaming způsobylo výpadek internetu na půl dne. O tom slyším prvně tedy. Můj mobilní internet nevypadne a pevný internet jo. Dík za názor

Na pol dňa? Nie.
Pretože keby to WoT (sťahovanie - on-line) spôsobovalo, tak by na svete ten WoT nikto nehral.
Ten chytrolín je proste blbolín.
Chyba bude u poskytovateľa - na 100% mali asi výpadok, i to sa stáva.
Ak mobilný internet nevypadol - to preto, lebo ideš cez svojho mobilného operátora a to je iný zdroj pripojenia (a možno i poskytovateľa) ako pevný internet.