Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání pošty v G-MAIL

Dobrý den,
mám v g-mailu 99726 e-mailů a teď mi to hlásí, že dochází místo. Mám i něco na cloudu. Moje otázka je, zda lze nějak hromadně smazat poštu. Příklad - chci smazat poštu od roku 2010 do roku 2015.
Jde to nějak udělat?
Klikat ručně nehrozí, při takovým množství.
Díky moc za rady.

normálně, ale těžko radit, když nevím, v jaké složce ta pošta je. K thunderbirdu
2 úskalí:
-některé složky se defaultně nezobrazují (a zrovna si myslím, že je to zrovna koš) (něco jako "odběr složek" se to jmenuje)
- POzor , je nutné si vybrat správný způsob co dělat, při "smazání správy: v nastavení účtu- nastavení serveru záožka - Nastavení serveru rámeček - Po odstranění zprávy. Já mám Odstranit zprávu okamžitě - zpráva bohužel zmizí trvala.
Dřív se stalo (při jiné volbě, že), že v thunderbirdu sice zpráva už nebyla vidět, ale hromadily s v gmailu.