Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dva monitori

Dobry den , rad by som vedel aka je tu moznost napojit druhy monitor k pc , ale mam jeden problem mam monitor zapojeny do dvi vstupu a na grafike uz nemam vstup ani do dvi ani do dsub a prave ten druhy monitor mam na dsub vstup takze otazka je ze ci to mozem pripojit na mb a bude to fungovat tym istym sposobom ako keby som to mal v grafike alebo musim kupit redukciu ?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

grafika nemá "vstup", ale "výstup".

Zda bude či nebude fungovat konektor ze základní desky, to záleží na mnoha okolnostech, jako zda je osazena integrovaná grafická karta (dnes v CPU), nebo zda je druhá (integrovaná) grafika povolena v BIOSu, pokud je osazena diskrétní v PCIe slotu.

Tak jako tak, dnešní moderní grafiky mívají vícero výstupů, včetně HDMI a DP, které lze na DVI redukovat (HDMI dokonce jen pasivní redukcí).

SKus este raz a pomaly, pretoze zatial vieme len, ze:
- monitor je pripojeny cez dvi
- grafika nema uz ziaden dalsi vstup (je to vystup, ale to je jedno)
- druhy monitor je len analog a ten chces pripajat na mb (cize asi internu grafiku na doske)
- otazka na redukciu nedava zmysel, kedze neviem, odkial kam a co chces redukovat
- aku mas mb nevieme, takze si trosku zavestim...asi chces pripojit druhy monitor cez analog na integrovanej grafike a to ti prepojit pojde a asi ti pojde aj s obrazom (zalezi od dosky).

- Jestli mas "kuprikladu" CPU Intel + GPU v "PCIexpress", tak by melo stacit pro pouziti zobrazeni vystupu (zakladni deska + PCIe) - "Multi-Monitoru" v BIOSe nastavit sluzbu "IGD" = [ENABLED].
*Ilustracni obrazek.
[a04.jpg]

PS: Skoro az ze 99% jistotou bych rekl, ze na té grafické karte nemas jen jeden vystup, jestli mas jen vystup na ktery nemas pripojku, muzes zakoupit prevodnik nebo kenvertor (jestli to pisu spravne)..