Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb flashdisc

Dobrý den přeji . Chtěl jsem se zeptat , proč mi identifikuje počítač po vložení flashdisc do usb jako jednotku dvd a k jakékoliv akci (format ...) mě žádá o vložení disku ?

na jiném pc je s tou fleškou stejnej problém

klasika.
mrchosoft úmyslně schovává ikonu pro bezpečné odpojení + dnešní windows cachují jak šílené a systém nemá odpojení pod kontrolou. i když bublinou oznámí, že to jde vytáhnout, ve skutečnosti stále probíhá synchronizace z cache, u dnešních velkých flashek to trvá poměrně dlouho, ale indikační ledky už pro úsporu nákladů neexistují.
mrchosoft je podplacený výrobci flashek, aby jich zničil co nejvíc a lidi tak museli kupovat nové.
vyhoď ji, nebo jí vykopej hrobeček.