Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook a stolní PC

Dobrý den přeji ! Potřebuji poradit : jak na notebook, dnes zakoupený pro pobyt v nemocnici (v nemocnici je jenom připojení na WiFi na pokojích) a chci jej vyzkoušet teď doma, když mám doma stolní PC ? V prodejně mi notebook Aspire Switch 10 E odzkoušeli, nainstalovali mi tam mnou požadované věci - prohlížeče, Skype a pod. - chtěla bych se na to teď podívat a nemůžu jej spustit.

- Nemuzete spustit co ?
- V nemocnici maji zrejme nastavenou sit kde muzou blokovat (firewall) pripojeni na socialni site (jako Facebook, Twiter, herni weby s online hry, xxx ), Skype, YouTube atd, nebo Vam pripojeni nefuguje doma ?
* Popripade je vase sit (Wifi -> vlastnosti) PUBLIC nebo PRIVATE ? Nekdy u public muze mit také z bezpecnostnich duvodu odmitat pripojeni k nejakym cilovym pripojeni

shit od aceru může mít ovladače, které umí jen americkou normu wifi.
připoj se k routeru přes kabel a podívej se, na kterém kanálu vysílá domácí router. wifi kanály 1-11 by měl vidět i acer.