Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové herní sluchátka pro bráchu

Zdar, potřebuji radu ohledně výběru sluchátek na hraní her. Já mám sluchátka co stály přes 2000Kč, ale za tolik bráchovi kupovat nechceme. Ideální by bylo něco kolem pětistovky. Když pak bude chtít v budoucnu něco lepšího, tak si pak může koupit, ale myslím, že na začátek mu to bude stačit. Nevíte někdo o něčem kolem tý ceny?

Tak brácha chce rovnou s mikrofonem. Ty a4tech by možná nebyly špatný, ale ten mikrofon se mi moc nelíbí. Rozhodně nepotřebuje něco, co bude svítit. Chtělo by to nějaký decentní pokud možno s nastavitelným mikrofonem co se vzdálenosti od pusy týče.