Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 18000 včetně OS a monitoru

Ahojte,
prosím o navržení sestavy do 18 000 Kč (včetně mechaniky, OS a monitoru). Sestava by měla sloužit ke sledování filmů, poslouchání hudby, kancelářské práci a World of Tanks. Vím, že to není žádná hitparáda, ale snad se něco zvládne navrhnout. Dá se vůbec do té částky natěsnat nějaký IPS monitor a sólo zvuková karta s optickým výstupem? Předem díky.

Nedávno som ho kupoval keďže môj pc má cez 3 roky a chcel by som ho využiť aj na budúcom pc, tak som zvolil radšej krabicovku. Vložíš flashku do usb, do pol hodiny máš čistú inštaláciu hotovú. Horšie to už bolo s aktualizáciami, tie mi tam dávalo skoro 3 hodiny. Windows 10 je oproti 7 svižnejší a funguje mi všetko, čo aj na predchádzajúcom win, u mňa spokojnosť.