Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# WPF TextBox

Zdravím,

nevíte někdo, jak udělat, aby měl TextBox ostré rohy namísto kulatých? Zkoušel jsem hledat na netu a nefunguje ani to, co bylo doporučováno viz toto:

<Border CornerRadius="0" >
      <TextBox HorizontalAlignment="Left" Height="28" Margin="49,85,0,0" TextWrapping="Wrap" VerticalAlignment="Top" Width="28" SpellCheck.IsEnabled="True" BorderBrush="Black" SelectionOpacity="0" />
</Border>

Díky za rady.

- Tak ten text dej jen do TextBloku :

<TextBlock Name="muj_Block1" TextWrapping="Wrap">
  Text  Text  Text  Text  Text  Text  Text  Text  Text
</TextBlock>

*Pockej si na Radce Wikan, ten je na WPF na profesionalni urovni.