Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ping občas vyskočí

Zdravím, chtěl bych se zeptat, poslední dobou, když hraju jakoukoli hru, např. CS:GO, tak několikrát za hru mi prostě lagne net.. normálně mám ping asi tak 30, ale občas to skočí třeba na 200 a třeba na 2 sekundy se to lagne a nemohu se hýbat, nějaké rady, čím by to mohlo být? Předem díky :)

No občas... jde o to, že to prostě několikrát za hru takhle udělá a zrovna v těch nejhorších situacích.. Takže bych to rád vyřešil, jen zkouším jestli někdo neví, čím to je, kdyžtak zavolám providerovi, ale to beru až jako poslední možnost.

- Bohuzel (nebo diky bohu) takové hry nehraji, asi by me z tech decek praskly vajca, ale nekteri hraci nstavuji (otviraji) porty v ruteru, ma jit o :
TiP ~Zkus i dezaktivovat Antivirus jestli nejaky mas, Firewall, aktualizuj ovladac pro LAN.

En UDP : 25010 do 25029
En UDP : 27030 do 27049

* Ale jak rikam, nevim, nehraju, nezkousel jsem, ale 'MOZNA' by to mohlo byt v jistém smeru mozné reseni, zkus neco pohledat ;-)

TiP ~Mrni na nekteré vlakna na STEAM, mozna padnes na neco uzitecného :
Nastaveni portu pro Counter-Strike: Global Offensive : https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/35222218619577126/?l=german

UDP 27000 to 27015 inclusive (Game client traffic)
UDP 27015 to 27030 inclusive (Typically Matchmaking and HLTV)
TCP 27014 to 27050 inclusive (Steam downloads)
UDP 4380

Dedicated or Listen Servers
TCP 27015 (SRCDS Rcon port)

Steamworks P2P Networking and Steam Voice Chat
UDP 3478 (Outbound)
UDP 4379 (Outbound)
UDP 4380 (Outbound)

Additional Ports for Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer
UDP 1500 (outbound)
UDP 3005 (outbound)
UDP 3101 (outbound)
UDP 28960