Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maxthon pomalé načítání gmailu při přihlášení

Zdravím vás všechny na poradně,
používám Maxthon 5 během 2-3 týdnů jsem zpozoroval že když jsem používal neaktuální verzi a chtěl jsem se přihlásit do gmailu
normálně vyplnil mail a heslo dal přihlásit pak zobrazí stránka s načítáním jenže to načítá pomalu jako kdyby se to seklo nechce načíst poštu s maily, při použití jádra chromu b-link, ale když přepnu na jádro IE tak stránka s načítáním mailů se načte hned.

A přitom používám jen poslední starší předchozí verzi. Zajímavé je že pokud aktualizuji na nejnovější tak gmail funguje normálně.
Ale nechci pořád dělat aktualizace. Chci se zeptat je to problém ze strany gmailu nějaká dočasná nefukčnost stránky,
nebo je protože Maxthon není oficiálně podporovaným prohlížečem a vyžaduje vždy aktuální veri prohlížeče myslím že to není google chrome?

v prohlížeči mám nastavení vše výchozí doplňky neinstaluji jen je tam ad block plus ale ten mi nabízí sám maxthon, viry v pc žádné.

Má někdo podobnou zkušenost ? Moc vám všem děkuji.

Ano přesně to gmail šel načíst pouze když jsem zvolil základní html pro pomalé připójení, nebo přepnutím jádra ie tím pádem se zobrazil standardně.
Je to teda nepodporovaným prohlížečem tím že není aktuální ? docela jsem si ho oblíbyl, už jen možnost přepínání jádra mě zaujala.
Nevím jestli to můžu psát sem, ale chci poprosit o radu jaký prohlížeč by jste mi doporučili místo maxthonu?
Jsem pokročilý uživatel a nedělá mi problém si zvyknout na jiné prostředí a funkce.

dřív jsem používal firefox 50.0 ale přešel jsem na maxthon z důvodu že měl dvě odlišné jádra a slyšel jsem měl být bezpečnější a firefox je hodně kritizován že je zaostalý a má bezpečnostní chyby.

zajímalo by mě pokud bych přešel na google chrome a nechtěl pokaždé instalovat aktualizace fungovalo by načítání gmailu ve standardním zobrazení pokd by byl chrome starší verze třba 2měsíce starý?
Dají se aktualizace v chrome vypnout ? Slyšel jsem je nutné google update.exe bloknout ve firewalu aby se zamezilo automatickým aktualizacím je to pravda?
Jaký jiný prohlížeč by jste doporučily? nutné aby byl v češtině

Ahoj Karle, hledám takový prohlížeč kde jde co nejvíc přizpůsobit nastavení např jako spustit flash jen na požádání.
Hlavně aby v starší verzi fungoval gmail jednou za čas budu aktualivat prohlížeč, ale nechci to dělat pokaždé když vyjde nová verze.
Ale klidně jmenuj nějaký méně známý a já se podívám a vyzkouším.
Co tor má normální rychlost prohlížení když má anonymní fukce dají se vypnout pro běžné prohlížení ?
Všem budu vděčný za jakýkoliv tip.

Používám Pale Moon, ale netuším, jestli ti bude vyhovovat. Gmail funguje, teď jsem to zkusil i když tam běžně přes web nelezu a flash plugin se může zeptat, když cítí potřebu být aktivován. Čeština je snad taky, nikdy jsem ji nezkoušel. Existuje i portable verze, 32 i 64bit.

Můžeš zkusit i ten Firefox 56. Od verze 57 se má cosi podstatného změnit (směrem k prdu), ale nic ti nebrání zůstat na té verzi předchozí. Stačí zakázat aktualizace v prohlížeči. Já zkušebně používám Firefox 56 Portable, po upgrade uvidím, jestli to zkusím dále s 57, anebo zůstanu na 56, případně přesedlám na jakýkoliv jiný prohlížeč. Je jich hromada a na jejich zkoušení mám relativně dost času.