Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení notebooku s PC

Zdravím,
je možné nějakým způsobem propojit notebook s PC s tím, že bych mohl přes notebook do PC něco nainstalovat (resp. využít cdromku na noťasu)? Prosím, jsem laik co se počítačů píše.
Děkuji za rady :)

Tak snad už by ses mohla (a měla) detailně rozepsat co - kam - proč - nač. Chováš se jak partyzán u výslechu a po nás asi chceš, abychom leštili křišťálové koule o sto šest...
Správné ovladače z netu je možné nainstalovat vždy - tedy samozřejmě za předpokladu, že existují.

Ano, je to CD přímo od zvukové karty.
Žádný partyzánký výslech. :D Odpojovala jsem repráky a připojovala jiné. Když jsem je připojila, vyskočilo mi okno "PCI Audio Sound Maker Live 5. 1 nepracuje v pořádku" (něco v tom smyslu). Tak že ovladač přeinstaluju, jenže po instalaci vznikly výše zmiňované problémy. Momentálně mi to při instalaci píše, že není připojené zvukové zařízení Genius. Je možné, že je karta něco v nepořádku s kartou (třeba že je špatně připojená? Omlouvám se, opravdu jsem laik).

speccy: na stránce "summary" je přehled hw.
položky se dají ojet myšem, není to tupý obrázek ale text! (i sem to pak jde vložit jako použitelný text)
název desky do vyhledávače, první odkaz je asus -> support (a tam kde nic, tu nic)

sysspec: výpis se dá ojet myšem ...

ani se nedivím, že ten krám má ovladače jen pro vistu, je to zombie pro staré procesory.
při instalaci win7 se tam nějaké základní windowsí chytnou a to je asi maximum, co s tím jde dělat.
poznámka: 8gb ram na to nikdy nikdo nebude kupovat. kvůli kompatibilitě ovladačů bych určitě instaloval 32bit verzi win7.
(pro vistu sice ovladače jsou, ale tu bych tam necpal, příliš mnoho nedodělků a nekompatibilit)

u těch beden bude dobré rozeznat konektor: kulatý jack nebo plochý usb, v nejhorším mají zezadu štítek.

1. Co to je za repráky (oboje, prosím)?
2. Ty repráky se zastrkují do zelené zdířky na zvukovce nebo do USB?
3. Zvukovku máš v PC samostatnou nebo integrovanou na desce?
4. Co vidíš ve Správci zařízení - nějaké otazníky nebo vykřičníky?

Moje věštění z křišťálové koule a kávové sedliny: původní repráky se zastrkovaly do zelené zdířky na zvukovce, nové repráky se zastrkují do USB, tudíž nejsou to jen samotné repráky, ale obsahují samostatnou "zvukovou kartu". Ty musíš instalovat ovladače ne pro tu zvukovou kartu v PC, ale pro tu zvukovku v USB reprácích.
Ale třeba to je úplně jinak ....