Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI na thl5000

Dobrý den. chci se zeptat, kde je problém, když jsem s mobilem i notebookem u routru kde mám dvě vysílací antény (2Db + 12Db), když na notebooku mám plný signál a na mobile jen jednu čárku? A ani internet na mobile mi nefuguje, twitter, google play, aktualizace Summoners War a podobně, nic nefunguje a píše že není internetové připojení nebo že mám zkontrolovat internetové připojení? Už si nevím rady, zkoušel jsem několikrát restartovat mobil, jednou to fungovalo ale ted už ani tohle nepomáhá. Díky za rady a pěkný den

Ted jsem zařízení znovu restartoval. asi podesáté a wifi ukazuje 3/4 signálu i když jsem u routru. avšak další problém je v tom, že mi nejdou aktualizovat aplikace na google play. pořad to píše "stahování", nebo "není dostatek místa v paměti" i když mám jen pár aplikací a místa na SD kartě, kterou mám nastavenou jako výchozí je 930MB a interní uložiště má dostatek místa o velikosti 9,74GB

u routru kde mám dvě vysílací antény (2Db + 12Db)

asi nemáš. fór je v tm, že v normálním režimu nejsou obě vysílací.
měl sis obě pořídit tak 5db, to je do interiéru rozumné.

zbytek nastavení routeru: múže pomoct změna vysílacího kanálu, změna automatického nastavení na pevné.

Ak ma router viac ako jednu antenu a uzivatel chce vymenit anteny za silnejsie, tak sa musia vymienat vsetky anteny a to za anteny rovnakych vlastnosti. V pripade rozdielnych anten to nemusi fungovat ani tak dobre ako to fungovalo s povodnymi najslabsimi antenami.