Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook bez OS

Dobrý den,
prosím o pomoc s výběrem ntb bez OS
Uživatel bude využívat k běžné práci s MO, složitější matematické výpočty, úprava fotek a videí, hry nehraje
Nejlépe Dell nebo Asus, min. 3 x USB, 15,6" , opt.mechanika by byla +
Cena 25.000 - 30.000 Kč

Děkuji

Děkuji ti za poslané linky, také jsem hledala na heurece - ale u většiny obchodů bych nenakupovala, a prioritou je stále dell
Postrádám ssd (neuvedla jsem v dotazu)
Situaci jsem přehodnotila, budu hledat ntb s OS, proto jsem dotaz uzavřela