Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhani her

Dobry den. Mam s PC jeden problem a ne a ne ho vyresit. Nedavno jsem formatoval disk a reinstaloval windows XP Home SP2b. Nainstaval jsen posleze vsechny ovladace na hardware a pak potrebne zabezpeceni. Ale kdyz spustim hru FIFA08 nebo NHL08, tak chvili hra bezi normalne a posleze za nejakou dobu se zacne docela hodne trhat. Pred formatem a reinstalaci to bezelo naprosto normalne. Uz me to docela stve.
Mam toto HW: AMD Athlon 3200+, 2 Ghz
MB MSI K8N Neo4 Platinum v 3.0
RAM 512 DDR
Grafiku Nvidia 7300GT 256MB
Zdroj Chieftec 450W

Bezi mi toto SW: Antivirus Avast Home edition
Comodo Firewall Pro

Zkousel jsem tyto reseni:

Vypnul jsem Avast vcetne jeho stitu
ze stranek Nvidie sem stahl nejnovejsi ovladace na grafiku
DirectX 9.0c mam nainstalovan
Kontroloval jsem behem hry spravce procesu, hra si bere 100% vykonu
procesoru, to je myslim normalni.
Zadny proces ktery by "uziral vykon" tam neni.
Teploty vsech komponent jsou v norme, kolem 30-40C, grafika 60C

zadny z techto reseni nepomohlo.
Uz nevim co mam jeste zkusit. Diky za tipy

Tak problem stale pretrvava... Napeti pousti zdroj v poradku a uz se to trhalo i s ovladaci ktere byly na CD k grafice i desce. Stve me to, protoze sem dal za originalky hry dost penez a ted to je prakticky nehratelne..Vzdy se to sekne a pak se to zase hned rychleji rozbehne a pak chvilku normalni a pak zase .. :(