Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade GK karty

Zdravím,chtěl bych upgradovat grafickou kartu za nějakou lepší,na aktuální mě odešel jeden ventilátor na chlazení a už to není ono,prosím poraďte jakou zvolit,aby si "rozuměla" s ostatníma komponentama,PC je určen na hry
WIN 10 64bit
CPU Intel Core i5-3470
GK MSI N660 Twin Frozr III 2GD5/OC
MB GIGABYTE B75M-D3H
Ram HyperX Fury Blue 4GB DDR3 1333MHz 12GB
Zdroj Seasonic 500W
Nemám představu jak dobrá GK by šla na tuto sestavu,ale cenový strop sem nastavil na 5000-6000,děkuju za návrhy a ještě dotaz zda si při výměně GK pomůžu nějakznatelnýma k lepším FPS
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Dobry vecer,tak sem nakonec v prodejne sehnal tuhle kartu https://www.tsbohemia.cz/gigabyte-radeon-rx570-gaming-4g_d270512.html jenze po prijezdu domu a montazi misto puvodni Gtx 660 nastaly komplikace,monitor hlasil no signal a s novou kartou vubec nenajel,kdyz sem prepl hdmi kabel do zakladni desky,nebo puvodni karty kterou sem demontoval,tak monitor nabehl,nakonec sem vlastni hlouposti pri demontazi stare gk,odpalil bud cpu nebo Mb,podle me a doufam v to,to bude Mb,nebo sem pak sestavu slozil v min konfiguraci a speaker ani nepipl,jedine co bezelo,byl vetrak na cpu a to snad na maximalni otacky,usuzuju dle zvuku,ktery vydavala moje stara graficka karta na max pres msiafterburner,potom sem zkusil vytahnout i cpu a speaker stale nic nehlasil....prosim o radu ke koupi nove zakladni desky k vyse uvedene sestave +nove skrini,nebo do te puvodni minitower? uz me to "sazet" a a rovnat nebavi,nebo proste neni kam :) jinak proc nesla nova karta,tak to pridam v obrazku,mel sem v miste kde karta doseda do mb zaoxidovany kontakt a ten samy zaoxidovany kontakt byl i na stare karte (gtx 660) viz foto pcie Mb,dekuji za tip na novou desku,psal sem na mobilu,tak se omlouvam za diaktriku

Ano Karle,to sem udelal,jenze monitor hlasil stale no signal,foto me zde pres mobil nejde pcie zaoxidovaneho slotu nahrat,nebo je udajne moc velke,tak sem ho vlozil zde http://leteckaposta.cz/850382383 jinak v tom miste je oxidace i na miste na stare karte,ze by tama prochazelo napeti?co tu kartu napajelo???nerozumim tomu,jeste se budu snazot zkusit novou Gk vyzkouset v dalsim pc,ale tu Mb sem urcite odpalil,tak poprosim o tip zaroven i s novou skrini,dekuji :)

Myslim tim oxidaci.na stare gk karte,diky niz si myslim,ze fungovala,nebo nejaktudy prochazelo napeti?..kdyz sem vlozil novou kartu,tak monitor ani neblikl (ze byl nekam zapojen) jako u stare karty nebo zapojeni do Mb,omlouvam se za obrazky na leteckoupostu,ale z mobilume to zde nahrat nejde

Tak sem nakonec objednal na internetu tuhle GIGABYTE GA-Z77X-D3H, socket 1155 ,snad už to bude šlapat
jinak kondiky žádné nafouklé nebyly,jen to jakoby slabě zapachá jakoby spaleninou u PCI-e slotu,ale okem žádné spálení ani na desce ani slotu,jen když zapnu pc v min. Konfiguraci,tak se roztočí větrák na chlazeni cpu dle hluku na max,speaker nepipa,monitor nic nesignalizuje, zkoušel sem to i bez ram modulu,ani s jedním modulem v jakemkoliv slotu (menil sem i ram moduly,abych eliminoval zda nejsou špatné a stale nic,ani nepiplo,jen se tocil vetrak vzdy na max na cpu,i zdroj sem zkusil jiný (seasonic 450 w) z druheho pc, taky nic,samozrejme předtím vším sem provedl clear comos,jak vytahnuti baterky na par minut a zároveň vyzkratovani jumperu (s vytazenym ram modulem) dle navodu k desce
Monitor byl zapojen pres Hdmi do desky,ktera ma integrovanou grafiku,takže kartou to taky není,jedine čím to teda bude,je ta deska nebo,ake to doufám že ne, CPU...až přijde deska,tak dám vědět