Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena ip - i tak nepomaha.

Zdravim, existuje jedna stranka (nebudu zminovat jaka) na ktere se da pouzit jeden takovej " bonus " poprve je to free takze zdarma, ale jakmile to chcete podruhe tak uz to chce penize, a me tak napadlo ze bych to zkusil obejit a udelat si to jeste jednou zdarma, abych to nemusil platit, takze sem si registroval novy ucet na te strance, prisel mi aktivacni kod na muj novy email ktery sem si zalozil..(,udelal sem si novy email ),zmenil sem si ip pres VPN (fukncni), na mojeip sem mel jinou ip.. a kdyz sem se znova registroval na te strance, a klikl na "free" tak mi to napsalo ze uz jsem to jednou pouzil, jak je to mozne? :D spis mi nejde ani tak o to ze to nejde ale spis o to ze ta stranka vi ze to jsem ja, i kdyz mam zmenenou ip pres VPN, i kdyz sem registroval novy ucet pod tou zmenenou ip, novy email, vse, a ono mi to napise ze uz jsem to pouzil :D, takze spis by me zajmalo jak to ta stranka muze furt vedet ze to sem ja, podle ceho to muze poznat? dokonce sem zkousel i vytvorit noveho uzivatele na pc, a nic.. :D, jinak se jedna o klasickou stranku anglickou ktera neni fake, protoze poprve mi to slo a ten bonus jsem fakt dostal..

Kamos kecal. Moznosti su len dve, bud bola ta ip uz pouzita, alebo si stranka prezrie cookies. Kedze cookies si vylucil zostala uz iba ta moznost s IP.
Pokial je ta sluzba popularna tak sa necuduj, ze aj tie 4IP uz boli pouzite niekym inym. Repspektive je mozne, ze samotna stranka blokuje pouzitie verejn e znamych proxyn(VPN).