Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta vs zvuk z MB+řešení digitál. zvuku.

Ahoj,
přišel jsem požádat o radu ohledně zvuku.Mám základní desku B150M PRO GAMING.
Na ní je :
SupremeFX 8-mi kanálový High Definition Audio CODEC *2
- Podporuje: rozpoznání připojení jacku, Front Panel MIC Jack-retasking
Možnosti audia:
- SupremeFX Shielding™ Technology
- Vysoká kvalita 115 dB SNR při stereo přehrávání výstup

A teď mám dvě otázky.
1, Jak drahá by musela být zvuková karta, abych si polepšil ve zvuku, pokud to teda má cenu? Čistě informační dotaz do budoucna, plánuju sluchátka kolem 5-6K čistě na hudbu, proto ten dotaz.
2,Aktuální problém- chci napojit stanici bezdrátových sluchátek Sony DS6500 přes digitál.Bude mi stačit nějaká bazarovka Xonaru DG za pár kč, která ten výstup má?

Díky

Pokial zvukovka neprzni zvuk (v zakladnom pocutelnom pasme), tak rozdiel kvality nespozna ani netopier. 115dB je velke cislo, ovsem dynamika sucasnej muziky je casto pod 8dB, tudiz nemas sancu rozpoznat, ak by si mal lepsiu zvukovku, ktora ma napriklad 120dB. Mimochdom takmer vsetka muzika na CD je stereo, ziadny 8 kanal.