Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem z hrou

Včera som reinštaloval windows 8.1 a Dnes som si nainštaloval fifu18 predtym mi to išol v pohode bez problemov, teras ked zapnem hru nič ani sa nepusti, a v spravci suborov fifu ukaž asi nja pol minuti a potom zmizne? viete mi pomoct? dakujem

reinštaloval windows

tu minulou instalaci ovladačů třeba dělal někdo, kdo tomu rozuměl.

jenže když pak kdejaká blbá aplikace vyžaduje přiinstalovbat ještě půl systému různých "visual c redistributable" a je tak blbá, že si neumí říct které chybí, aby člověk tento herní odpad rovnou vzdal.