Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač nenalézá zvukovou kartu

Ahoj,
snažím se nainstalovat ovladače zvukové karty, ale když se spustí launcher a dám "instalovat", vyskočí mi tabulku "PCI sound maker 5.1 není připojen".
Mám win 7 64bit, jedná se o zvukovku od Genius, Sound Maker Live 5. 1
Děkuji za rady :)

Zkusil bych ve správci zařízení zvukovku odinstalovat včetně odebrání SW, restart (mělo by se objevit hlášení o novém HW, ignorovat - odmítnout automatickou instalaci) a ručně instalovat (buď originál dodaný na CD nebo stažený z webu výrobce, vždy pro W7/64).

Díky za odpověď :) zvukovku jsem právě odinstalovala se vším všudy... jenže problém je, že pc nijak nehlásí, že by našel nový HW, jako by tam zvukovka ani nebyla..
Jsem opravdu laik, co se počítačů týče, takže nevím, kde se to mohlo kromě ovladačů zadrhnout.