Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Ahoj, když zapnu pc tak to dojde na spouštění systému a pak se to restartne, když to spustím s tím příkazem, aby se to nerestartovalo tak se mi objeví modrá obrazovka a mezi technical information je psaná chyba 0x0000007B. Nemá prosím někdo s tímto problémem zkušenosti? Děkuji za každou radu.

když nemáš stejnou základní desku, tak se nediv že to nenaběhne.
ale když to pořád při startu padá, vypadá to že shitový zdroj toho popravil více.

doma se hledá špatně co odešlo, když nebývá možnost vyměnit díly.