Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s hdd pri čistej inštalacii win

Ahoj,mám tu na novo poskladaný pc zo starších dielov,dôležité spomenúť,mám dva hdd, oboje hitachi hdt721025sla380 ,stiahol som mediacreation tool,nahodil win na usb,spustil bootovanie z usb,naformatoval disk,spustil instalaciu:

kopirovanie suborov systemu windows: preslo bez problemov
subory sa pripravuju na instalaciu:proces sa zastavil na 93%,hdd nasledne zacal tykat..cakal som hodinu,nic..vypol som to..skúsil som znovu,opakovalo sa to isté,93%

Skúsil som to na druhom disku,nastavil som ho,spustil instalaciu,instalacia zamrzla niekde pri 80-90%,a tak isto zacal tykat..skusil som ju zrusit,restartovat pc,a hdd znovu zacal tykať a zamrzol,skúsil som to tretí krát,pri vybere disku vypísalo: jednotka 0 - nevyhradene miesto s celkovou velkostou 0.0mb..

Máte tu niekto skúsenosť/návrh čo sa s tým ešte dá urobiť alebo ako ten windows nahodiť? Prípadne to rovno vyhodiť..

mám dva hdd

tak ten druhý před instalací odpoj.
pamatuješ si, že dementní mrchosoft při aktualizaci w10 znepřístupňoval druhý disk, protože zaměstnávají už jenom tukany?

potom smaž veškeré dosavadní rozdělení disku, co ti tam instalátor nadělal.
jestli to neumíš z instalačního média win, vem na to boot cd partition wizard.