Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj-problem

Zdravím všechny. Mám otázku.
Mám zákl. desku HP z400, z pracovní stanice, ale problém je v tom že deska ma jiné napájení než ostatní ATX desky, viz. obrázek.
Je možné tento 24 PIN nějak 'přepinovat' nebo je nutnost koupit nějakej speciální zdroj?
Děkuji.

Obrázek: https://imgur.com/a/82e3r

hp je nekompatibilní zrůda, vidíš to před sebou. lidi to vidí v kriplmarketech, natahají si ten šmejd domů a pak se diví.
to je pro firmy, které to kupují po desítkách a stovkách a můžou si něco vyměnit.

zkus k tomu nejdřív přiložit atx zdroj, jestli vůbec bude rozměrově pasovat, jinak to celé vyhoď.

v tom konektoru u zdroje se ti snad povede přerušit nežádoucí kabel 3v3, 5v a zem.