Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hkfree - vypadávání internetu

Poslední dobou - tak dva týdny mám nehorázný problém s internetem, hlavně když hraju hry (například CS:GO, CoD a další internetové hry) prostě začátek hry pohodička 40ms latence (což ještě jde, když jdu přes Wi-Fi [Jasný měl bych mít kabel, ale otčín ne, že by se muselo vrtat a další bla bla bla] takže co jiného mi zbývá než přes WiFi adaptér), ale najednou bum latence třeba po 5-6 minutách je na 400-1500 (viz screenshot) a tohle se potom děje každou minutu... nevím čím to je, na podporu hk-free jsem psal - týden a nic, volal oni že to opraví... stále nic... a já už nevím co s tím dál.. ale na YouTube šlape hezky (v pohodě 4K načítá bez problému) stahuju na Steamu též 5MB/s... takže fakt netuším kde je problém a hlavně jak ho opravit... kdyby se někdo našel co s tím budu mu velmi vděčný za radu

Děkuji

Volat na podporu nech mi opravia moje lagujuce wifi, pretoze nemam kabel je tak trochu odveci. Svoje domace wifi si musis vylepsit sam. Vyskusaj najprv zmenit kanal na routri. Ak sa to nezlepsi, tak naprava je tazka az nemozna.