Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ActiveX a Microsoft edge

Podporuje Microsoft edge ještě ActiveX? Jde mi o to, že se s novým notebookem OS Win10 nemůžu připojit na zabezpečovací systém (DVD recorder). Na starém PC (WinXP) jsem se na ně připojoval přes webové rozhraní v Exploreru zadáním IP adresy. Nyní ve Win10 v Microsoft edge mi to píše, že potřebuje Active X a já nevím, jak ho tam dostat!

děkuji

Trošku předběžná radost. Na DVD recorderu už opravdu jsem, protože mi naskočily přihlašovací údaje, ale je zajímavé, že mi nebere heslo. Po zadání mi vypíše, že heslo nesouhlasí (NumLock - zapnutý, klávesnice - CZ, CapsLock - vypnutý). Přitom píšu heslo správné (jsou to jen číslice). Navíc heslo jsem si nespletl, protože na starém PC (Win XP) se přihlásit normálně jde.
To teď už je asi na mně, ale třeba nenapadá Vás něco, nemůže být problém s tím ActiveX (nějaké nastavení, povolení, atd.)?