Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Předělání na INTEL (Vyplatí se to ?)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se mně vyplatí a nebo nevyplatí předělání na INTEL ?? Přemýšlím o tom protože jak teď vyšel ten Coffe Lake i7 8700 a díval jsem se na něj + i na porovnání a nějaké ty testy tak že je ten nekáčkový model asi nějak o 30 - 34% lepší než ten můj ryzen. Co myslíte ? ( http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-8700-vs-AMD-Ryzen-5-1600/3940vs3919 )

Moje aktuální PC:
-CPU: AMD Ryzen 5 1600
-GPU: MSI GeForce GTX 1080 GAMING+ 8G
-RAM: Kingston HyperX Savage Black 2x8GB DDR4 3000
-MB: GIGABYTE AM4 AB350-Gaming 3 - AMD B350
-PSU: Seasonic S12II-520 520W
-CASE: NZXT H440
-OS: WIN10 Pro 64-bit

OK, děkuji moc teda .. tak do toho nepůjdu .. jo a o tom taktování jak jsi psal .. chladič mám pro procesor Feru 3 ale do taktování nechodím protože nevím přesně jak .. sice je pro to aplikace od AMD .. AMD ryzen master .. ale když nevím přesně co a jak tak se do toho neseru :D .. Jinak dal by se ten můj PC ještě nějak vylepšit ?

už to neřeš

• Kdyz clovek nevi kde ti chybi vykon, nebo co se ti zda nejpomalejsi, tak jak chces poradit co UPgradovat ?!
* Nezlob se na me, ale jestli prelepis nalepku na PC "Intel" za "AMD" ti moc nepomuze.

• Jestli mas pomalé HDD tak zakup treba M.2, muzes UP i treba "Wifi" nebo "Audio" kartu, jenze kdyz clovek nevi co ti chybi, nechapu co pak cekas za odpoved..