Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Y700

Ahojte. Mam taky problem, ze ked zacnem hrat nejaku hru tak mi stahovanie klesne na uplne minimum. Myslim tym to, ze zapnem hocijaku hru tak mi klesne rychlost stahovania uplne dole a pomaly ani google sa nespusti a akonahle vypnem hru vsetko je v poriadku. Kde moze byt chyba? Dakujem zatial

no tento je a zvlada hry perfektne, doteraz mi to islo v poho ale nejak sa mi to dosr.lo. Tu nejde o kvalitu nbku v tomto pripade. Mozem mat otvorenych naraz aj sto aplikacii a CPU sa my nezatazuje nad 10 percent. Neviem ci nahodou lenovo nerve sense nedava top prioritu hram ked su zapnute.